Nyhetsoversikt

Utsendelse faktura medlemskontingent 2021 – Ålen IL

I løpet av mandag 28 desember og Tirsdag 29. Desember blir faktura for medlemskontingent sendt ut via e-post.

Det er fortsatt noen som ikke har registrert e-post og vil få faktura via posten.

Det er ikke nødvendig å betale medlemskontingenten før januar 2021, da dette går etter budsjett for 2021 i idrettslaget.

Fra 01.01.2021 vil Ålen IL få et nytt og bedre medlemssystem fra NIF som da krever at alle våre medlemmer har registrert e-post for mottakelse av medlemskontingent, eventuelle henvendelser og legge til/endre i medlemssystemet.

Så er du usikker om du har registrert e-post i vårt system, eller skal gi oss informasjon om ny e-post eller endringer- vennligst send oss en skriftlig beskjed via vår e-post: alenidrettslag@outlook.com da vil du/dere være til stor hjelp og avlaste administrator med mye unødvendig jobb.

Viktig at våre medlemmer også tar kontakt om noe er feil/mangler eller hvis medlemskontingenten ikke er mottatt.

Tusen takk for hjelpen!

Legg igjen en kommentar

Du kan bruke disse HTML-elementene

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>