Nyhetsoversikt

Terminlister

Terminliste lokale o-løp i Ålen og Haltdalen sesongen 2016.

Dag Dato Kl. Type løp Kart Oppmøte
Mandag 1.mai 16.00 Treningsløp

OK Fjell

Gåstjønna Bollingmomarka
Lørdag 6.mai 16.00 Treningsløp

OK Fjell

Renåmarka Haltdalen stadion
Tirsdag 9.mai 18.00 O-serieløp 1 Kneppen/

Røstfloan

Øverhaugen
Mandag 15.mai 18.00 O-serieløp 2 Kneppen/

Røstfloan

Halguttubakken
Lørdag 20.mai 16.00 Treningsløp

OK Fjell

Renåmarka Parkering ved HKØ
Søndag 28. mai 17.00 O-serieløp 3 Kneppen Røstfloan Berget v/Eabrua
Lørdag 3.juni 12.00 Treningsløp

OK Fjell

Gåstjønna Bolingmomarka
Tirsdag 6.juni 18.00 O-serieløp 4 Ålen Vest Holden Skistadion

 

Tirsdag 13.juni

 

18.00 O-serieløp 5 Hessdalskjølen Røde-korshytta.
Torsdag 15.juni 18.00 Motbakkeløp

”Armfeldtløpet”

  «Gammelgården» Haltdalen
Søndag 18.juni 12.00 Treningsløp

OK Fjell

Løvåsen Haltdalen stadion
Tirsdag 4.juli 18.00 Treningsløp

OK Fjell

Renåmarka Renåbekken
Lørdag 5.august 16.00 Treningsløp

OK Fjell

Lesetmarka Lesetmarka
Onsdag 23.august 18.00 O-serieløp 6 Gauldalen Os-brakka

Killingdal

Torsdag 31.august 18.00 O-serieløp 7

 

Kneppen/

Røstfloan

Øverhaugtrøa
Lørdag 10.sept. 14.00 Treningsløp

OK Fjell

Aunegrenda Aunegrenda Grendahus
Lørdag 31.sept. 14.00 O-serieløp 8

”Neglbiten”

Ålen Vest

 

Holden Skistadion

 

Oversikt over aktuelle kretsløp, nasjonale løp og NØ-karusell.

Dag Dato Kl. Navn på løp Arrangør / sted
Torsdag 18. mai 18.00 NØ-Karusell 1 Vingelen
Lørdag 20. mai   KM Sprint OL Trollelg
Søndag 21. mai   KM Mellom IL Leik
Tirsdag 30. mai 18.00 NØ-Karusell 2 Folldal
Fre- lør. 27. – 28. mai   O-troll-leir Røros
Onsdag 7. juni 18.00 NØ-Karusell 3 Tynset
Tirsdag 20. juni 18.00 NØ-Karusell 4 Nansen I.L.
Fre.-søn. 23.-25.juni   Norsk O-festival Freidig/Trondheim
Fredag 30.juni   Sommerløpene i Nord-Østerdal Kvikne
Lørdag 1. juli   Sommerløpene i Nord-Østerdal Kvikne
Søndag 2. juli   Sommerløpene i Nord-Østerdal Tynset
Tirsdag 22.aug.   Nord-Østerdalsmesterskapet Os IL
Fredag 25. aug.   Midt-Norsk Mesterskap sprint Frol/Levanger
Lørdag 26. aug.   Midt-Norsk Mesterskap langdist. Frol Levanger
Søndag 27. aug.   Midt-Norsk Mesterskap stafett Frol/Levanger
Lørdag 2. sept   KM langdistanse Melhus IL
Lørdag 2.sept.   O-stafesten Kvikne
Fre. – søn. 15. -17. sept   Tour de Trondheim NTNUI/Trondheim
Søndag 1. oktober   Jaktprøven Freidig/Trondheim
Lørdag 7. oktober   Hu og Hei NTNUI/Trondheim