Nyhetsoversikt

Aktiviteter

Kalender

« Forrige Mai 2018 Neste »
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lrdag Sndag
  1
2
3
* Nybegynneropplæring Nybegynneropplæring

Tid: 18:00
Lagt til av: Henning Dragmyrhaug

Nybegynneropplæring i orientering i Klubbhuset

4
5
* Herrer: Ålen- TylldalHerrer: Ålen- Tylldal

Tid: 14:00
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


6
* J12 Ålen2/Haltdalen- KvikneJ12 Ålen2/Haltdalen- Kvikne

Tid: 16:00
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


* Premieutdeling.Premieutdeling.

Tid: 18:00
Lagt til av: Arne Moholdt

Premieutdeling for vinterens Telenorkarusell i Hovet.

7
8
* O-løp nr.1O-løp nr.1

Tid: 18:00
Lagt til av: Henning Dragmyrhaug

O-løp på Berget v/Ea

* J14: Ålen- Alvdal 2J14: Ålen- Alvdal 2

Tid: 18:30
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


9
* kamp J12:Ålen-Røros 2kamp J12:Ålen-Røros 2

Tid: 17:30
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


* j17:Ålen-Tynset 2j17:Ålen-Tynset 2

Tid: 19:00
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


10
* g15:Ålen- Støreng15:Ålen- Støren

Tid: 18:30
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


11
* g12:Ålen2/Haltdalen-Røros4g12:Ålen2/Haltdalen-Røros4

Tid: 18:30
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


* Herrer: Ålen- Røros2Herrer: Ålen- Røros2

Tid: 20:00
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


12
13
14
* O-løp nr.2O-løp nr.2

Tid: 18:00
Lagt til av: Henning Dragmyrhaug

O-løp på Øverhaugen

15
16
17
18
19
20
21
* J17:Ålen-Os/NansenJ17:Ålen-Os/Nansen

Tid: 15:30
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


* mini jenter: Ålen1-Os/Nansen2mini jenter: Ålen1-Os/Nansen2

Tid: 17:30
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


22
* g12:Ålen-Rørosg12:Ålen-Røros

Tid: 18:30
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


23
* Mini jenter: Ålen2-Os/Nansen1Mini jenter: Ålen2-Os/Nansen1

Tid: 17:30
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


* O-løp nr.3O-løp nr.3

Tid: 18:00
Lagt til av: Henning Dragmyrhaug

O-løp på Halguttubakken

24
* mini gutter: Ålen 1-Os/Nansenmini gutter: Ålen 1-Os/Nansen

Tid: 17:30
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


* J12 Ålen2/Haltdalen- AlvdalJ12 Ålen2/Haltdalen- Alvdal

Tid: 18:30
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


25
26
27
* Herrer: Ålen- Støren2/SoknaHerrer: Ålen- Støren2/Sokna

Tid: 17:00
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


28
* mini gutter: Ålen1-Glåmosmini gutter: Ålen1-Glåmos

Tid: 17:30
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


29
* J14: Ålen- Tynset 2J14: Ålen- Tynset 2

Tid: 18:30
Lagt til av: Monica Aunmo Engan


30
31
     
Kategorinkkel
 Alpin- og Freestylegruppa
 Fotballgruppa
 Generelt
 Håndballgruppa
 Idrettsskolen
 Orienteringsgruppa
 Skigruppa
 Sykkelgruppa
 Turngruppa